Koszty dostawy


Koszty dostawy produktów NODOBRA uzależnione od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce, klient ponosi jeden koszt dostawy. Dla zamówień powyżej 400 zł dostawa do puntu odbioru Paczka w Ruchu gratis.

Koszty dostawy produktu na terenie Polski:

Sposób dostawy

Paczkomaty InPost

Kurier InPost

Ubezpieczenie przesyłki (InPost)


 

Paczka w Ruchu

Paczka Pocztowa (PP)

Przelew/płatność online

13 zł

15 zł

1,85 zł


 

9 zł

14 zł

Płatność za pobraniem

+ 1,6% ceny produktu wraz z dostawą

18 zł

-


 

-

18 zł

Czas dostawy


Czas realizacji zamówienia podany jest przy każdym produkcie w zakładce "informacje o produkcie", najczęściej nie dłużej niż do 7 dni roboczych. Czas dostawy zamówienia w przypadku opcji InPost wynosi do 48h (najczęściej do 24h), natomiast paczka Poczty Polskiej to około 3 dni robocze. W innych przypadkach prosimy o kontakt mailowy z naszym sklepem. 

 

Koszty dostawy produktów na terenie: Europy (łącznie z Cyprem, całą Rosją i Izraelem), Ameryki Północnej, Afryki Ameryki Południowej, Środkowej, Azji, Australii i Oceanii.

 

Sposób dostawy: Przelew/płatność online

Przesyłka listowa, polecona, priorytetowa Poczta Polska od 100g do 350 g 19 zł

 

Priorytet:

  • w krajach strefy A (Europa łącznie z Cyprem, całą Rosją i Izraelem) do trzeciego dnia roboczego po dniu nadania (D+3),

  • w krajach strefy B (Ameryka Północna, Afryka), C (Ameryka Południowa, Środkowa i Azja), D (Australia i Oceania) do piątego dnia roboczego po dniu nadania (D+5).