NODOBRA, pokaż swoje ciało

ŚWIADOMOŚĆ CIAŁA

Chcę budować markę, która będzie wspierać samoakceptację i samoświadomość na każdym etapie swojego rozwoju. Tworzyć społeczność, która będzie wsparciem dla kobiet niezależnie od ich różnorodności. Bielizna i ubrania projektowane w NODOBRA mają być dla Was wyjątkowe pod względem wygody i komfortu użytkowania, ale jednocześnie codzienne. Chcę, aby każda z Was potrafiła cieszyć się sobą, swoim ciałem i tak niewielkim gestem, jakim jest wybór garderoby celebrowała każdy lepszy i gorszy dzień.

JAKOŚĆ I KOMFORT

Wszystkie produkty są projektowane, konstruowane i szyte przez jedną osobę. Staram się wybierać takie rozwiązania, które zapewniają jak najwyższą jakość i funkcjonalność. Do każdego produktu dobieram pasujące wykończenia. Chcę poszerzać rozmiarówkę, aby każda z Was znalazła coś dla siebie. Jeśli dany produkt nie występuję w danym rozmiarze oferuję szycie na wymiar, dostosowane do konkretnych potrzeb. Więcej o zamówieniach indywidualnych tutaj.

ŚWIADOME WYBORY

Uwielbiając koronki i transparentność w projektowaniu bielizny trudno jest stworzyć markę w 100 % ekologiczną ze względu na składy materiałów. Bardzo zależy mi na tym, aby ograniczyć niekorzystny wpływ mojej pracy na nasze środowisko, dlatego postanowiłam, że będę pozyskiwać surowce od innych marek. W samej Łodzi jest bardzo dużo firm, które produkują bieliznę i generują duże ilości odpadów, pozbywają się stanów magazynowych koronek w ilościach od 1 mb nawet do 50 mb. Dla większych producentów jest to za mało, aby dodać dany wzór do kolekcji. Uważam, że w małej manufakturze jestem w stanie wykorzystywać takie ilości. Projektuję dany model, a kiedy skończy się materiał po prostu zmieniam go na inny. W takiej sytuacji zawsze informuję o tym klientkę i daję możliwość wyboru koronki.

Obecnie wszystkie Wasze zamówienia są szyte na bieżąco, co sprawia, że minimalizuję nadprodukcję, dlatego też kolekcje składają się tylko z kilku modeli.

Produkty pakuję w tekturowe kartoniki, do owijania produktów używam papieru, aby wyeliminować zużycie plastiku.

Jeśli do powstania produktu niezbędne jest zakupienie materiałów u producenta to zawsze wybieram tylko takie, które są oznaczone certyfikatem OEKO - TEX lub GOTS.

CHARYTATYWNIE

Minimum 1% rocznego obrotu NODOBRA jest przeznaczony dla fundacji Rak’n’Roll, wspierającej kobiety w walce z nowotworem piersi.

stanik.png

"Feels like NO BRA"

No dobra, więc moja idea jest taka żeby czuć się w tej bieliźnie jakby jej nie było!

Pozostańmy w kontakcie, jeśli chcesz być na bieżąco i otrzymywać ciekawe treści dotyczące bielizny, subskrybuj mój newsletter. Zapisz się ->

Największą uwagę przywiązuję do detali, więc jeżeli w Twoim produkcie pojawiła się jakaś wada to napisz do mnie na nodobra.sklep@gmail.com, wyślij zdjęcie z opisem. Postaram się jak najszybciej znaleźć satysfakcjonujące dla Ciebie rozwiązanie.