O tym jak i dlaczego powstała nowa nazwa - NODOBRA


No dobra, to czas na to, żeby pokazać Wam nad czym pracowałam ostatnie 3 miesiące!


Moim celem i marzeniem jest stworzyć markę, która będzie odpowiadała na potrzeby kobiet. Chcę pokazać Wam jak ważna w naszym życiu jest bielizna i jak dobrze można się w niej czuć i wyglądać (jednocześnie!). Bardzo długo zastanawiałam się nad nową nazwą, ponieważ zależało mi, aby była prosta, i pozytywnie zachęcała do spojrzenia na nowo na temat, który towarzyszy każdej z nas na co dzień. Dodatkowo chciałam by nazwa była możliwa do przeczytania dla osób obcojęzycznych, jednocześnie zachowując DNA marki, która projektuje i szyje w Polsce.


I udało się z wielką pomocą mojego największego życiowego wsparcia, on wymyślił, ja pokochałam ją od razu! Tak powstało NODOBRA. Myślę, że nazwa mówi sama za siebie, zawiera w sobie ideę marki oraz entuzjazm - jest taka codzienna. Oprócz nazwy zrobiłam generalny rebranding, jeśli można to tak nazwać. Nie chciałam dłużej projektować i sprzedawać bielizny pod swoim nazwiskiem, bo to jest zbyt personalne w odbiorze. Do tego postanowiłam zostawić swoje nazwisko na nieco inne projekty, które planuję realizować w przyszłości.


O tym jak będzie działać NODOBRA możecie poczytać w zakładce “O MARCE”. W najbliższym czasie po kolei będę wrzucać nowości na stronę sklepu. Zachęcam również do zapisania się do newslettera, tam będzie trochę luźniej i krócej - o samej bieliźnie (jak dbać, jak nosić, na co zwracać uwagę). Będą też fajne zniżki. Chcę żeby czytanie tych wiadomości było dla Was przyjemnością, więc nie będziecie na pewno otrzymywać więcej niż 3 maile miesięcznie. Okienko subskrypcji wyświetla się po 10 sek na stronie głównej, albo możecie uruchomić je sami klikając MENU > GŁÓWNA > NEWSLETTER.

Myślę że ta zmiana jest bardzo pozytywna dla mnie i dla Was. Jeśli macie jakieś pytania lub chcecie się podzielić opinią zapraszam na Instagram!481 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie