Zamówienia indywidualne w NODOBRA

Masz problem ze znalezieniem wymarzonego stanika? Masz nietypowe wymiary? Chciałabyś mieć w swojej szafie wyjątkową bieliznę stworzoną tylko dla Ciebie? Napisz do mnie! Postaram się sprostać Twoim wymaganiom!

Pierwszy krok, który powinnaś wykonać to dokładnie się zmierzyć, jeśli nie jesteś pewna czy robisz to dobrze przeczytaj mój wpis o tym, jak się mierzyć. (klik)


Krok drugi to określenie swoich potrzeb, myślę, że formularz poniżej zdecydowanie ułatwi Ci sprawę! A ja będę mogła szybciej odpowiedzieć na Twoje pytania. Pamiętaj, żeby zapisać adres e-mail, ponieważ to tam znajdziesz wiadomość ode mnie. Jeśli podoba Ci się jakiś produkt w moim sklepie, ale chciałabyś coś w nim zmienić to możesz śmiało zamieścić link lub podać nazwę produktu w odpowiednim polu, a opisać zmiany na samym dole formularza.


Jeśli nie wiesz na jaki krój się zdecydować to zupełnie się nie przejmuj, po zapoznaniu się z Twoimi wymiarami i odpowiedziami na pewno uda mi się coś zaproponować. Zamówienia spersonalizowane nieznaczenie różnią się ceną od produktów standardowych. W mailu zwrotnym otrzymasz wstępną wycenę.

W miejscu na "WYMIARY" wpisz kolejno: 1-obwód biustu, 2-obwód pod biustem, 3-obwód talii, 4-obwód bioder.

Odpowiedz na kilka pytań i napisz czego oczekujesz!
Z jakiego materiału ma być Twoje zamówienie?
Jaki asortyment Cię interesuje?
Jaki kolor Cię interesuje?

Wysłano!